ПЕРШИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ ДРУГИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

ТРЕТІЙ УКРАЇНСЬКИЙ ГАЗОВИЙ ФОРУМ

11 - 12 жовтня 2017

The Intercontinental Hotel
Київ, Україна

Платиновий спонсор

Платиновий спонсор

BURISMA GROUP – найбільша приватна газовидобувна група України.  Компанія є єдиним в країні вертикально інтегрованим холдингом, що здійснює розвідку, видобуток, сервіс, продаж вуглеводнів.

BURISMA використовує найкращий сучасний флот бурової техніки, інноваційного обладнання для здійснення сейсмічних досліджень та гідравлічного розриву пласта (ГРП) в Україні та регіоні. 

BURISMA розпочала свою діяльність у 2002 році та на сьогодні є лідером ринку з обсягами видобутку більше 1 млрд кубометрів природного газу та часткою ринку понад 30%. 

BURISMA прагне бути активним гравцем ринку Європи й світу завдяки своїм корпоративним цінностям та досвіду. 

BURISMA зміцнює свою роль у глобальному енергетичному розвитку завдяки використанню новітніх технологій.

Спонсори

РЕГІОНАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ об’єднала під своїм брендом біля 20 українських газорозподільних компаній з метою модернізації газових мереж, впровадження передових технологій і підвищення якості послуг. Наші підприємства забезпечують газом сотні тисяч підприємств, школ, лікарень. Щоденно ми обслуговуємо понад 250 тисяч кілометрів газорозподільних мереж, від злагодженої роботи яких залежить комфорт, добробут і безпека 8 млн. українських сімей. 

Cameron McKenna Nabarro Olswang в Києві пропонує послуги більш як 25 юристів з кваліфікацією за українським та іноземним правом, які поєднують в собі розуміння українського ринку із вимогами та очікуваннями глобальних організацій та інвесторів. Наші юристи спеціалізуються на основних секторах української економіки, в тому числі на енергетиці, аргобізнесі та технологіях.

Наша практика енергетичного права в Києві є лідером в українському енергетичному секторі і її команда неодноразово відзначалася як найкраща в країні (юридичні довідники Chambers Europe у 2012-2016 роках, Legal 500, у 2015-2016 роках та Ukrainian Law Firms у 2009-2015 роках). За даними Chambers Europe, Віталій Радченко, партнер фірми, був визнаний провідним юристом у секторі енергетики та природних ресурсів в Україні і відзначається як «видатна особистість в енергетичному праві України».

Товарна біржа "Українська енергетична біржа" (ТБ "УЕБ") створена з метою здійснення в Україні діяльності з організації торгівлі на ринках енергоносіїв та електроенергії. Забезпечує організаційні, технологічні, правові та інші умови для організації функціонування та розвитку ринків біржової торгівлі електроенергією та енергоносіями. Українська енергетична біржа є членом Європейської бізнес асоціації (ЕВА), а також Асоціації "Біржові та електронні майданчики", спільно з якими ми реалізуємо ряд проектів зі створення біржових ринків. 

EUSTREAM - словацький оператор газотранспортної системи, що транспортує природний газ через Словаччину на європейські ринки. Це сучасна компанія з багаторічними традиціями та багатим досвідом транспортування газу.
Газотранспортна система EUSTREAMу поєднана з транспортними маршрутами до України, Чехії, Австрії та Угорщини. Починаючи з 1972 року, EUSTREAM транспортувала майже 2,5 трильйони кубометрів природного газу, успішно створюючи 45-річну традицію міжнародного транскордонного транспортування природного газу.
EUSTREAM працює над розширенням та укріпленням європейської газової інфраструктури, а також диверсифікацією шляхів постачання природного газу. 
EUSTREAM нарощує та планує побудувати нові міжнародні трубопровідні з'єднання, що приєднають її систему до маршрутів транспортування інших європейських країн.
 

Асоціація газовидобувних компаній України – це неприбуткова організація заснована у грудні 2015 року для представлення інтересів видобувних компаній нафтогазової галузі України. До її складу входять сім лідерів видобутку в Україні: Укргазвидобування, ДТЕК Нафтогаз, Burisma Group, Geo Alliance Group, Smart Energy, КУБ-ГАЗ і Полтавська газонафтова компанія. Загалом, вони складають 88 % вітчизняного видобутку газу, тобто близько 18 млрд м3 на рік. Більше того, компанії генерують близько 5 % ВВП України та 8 % доходів Державного бюджету, і створюють більше 24 тис. робочих місць у країні.
Наша головна мета – створити привабливе середовище для сфер розвідки та видобутку, що стимулюватиме розвиток нафтогазової галузі та зробить внесок у енергетичну безпеку української економіки, а також розширить поінформованість населення про внесок галузі у суспільні інтереси. Серед напрямків роботи можна виділити: 1) публічні відносини; 2) законодавство, що має вплив на нафтогазову галузь; 3) дотримання норм та правил; та 4) освіта та навчання.

AOT Energy торгує паливно-енергетичними товарами по всьому світу.
AOT Energy провадить діяльність в Азії, Європі, Африці та Північній Америці, де досвідчені працівники займаються всіма аспектами торгівлі, починаючи від видобутку, транспортування та зберігання та закінчуючи управлінням ризиками, фінансами та маркетингом.
Корпоративна культура AOT Energy базується на етичних засадах та високому рівні відповідальності. 
Досвід та цінності AOT Energy допомогли отримати довіру великих нафтопереробних заводів, роздрібних торговців, виробників нафтохімічної продукції та урядових організацій.
AOT Energy пропонує довгострокове зберігання, вигідну доставку та розбудовану логістичну інфраструктуру. Все це дозволило AOT Energy зайняти та зберегти велику ринкову частку і стати стратегічним центром торгівлі паливно-енергетичними товарами.
З 2016 року компанія AOT Energy постачає природний газ Україну. В 2017 році було відкрито офіс у Києві для подальшого розвитку бізнесу компанії в Україні.

СП «Полтавська газонафтова компанія» - дочірнє підприємство британської компанії JKX Oil & Gas Plc. Наша компанія займає лідируючі позиції серед недержавних підприємств нафтогазовидобувної галузі.
Сфера діяльності – пошук, розвідка і видобуток вуглеводнів.  
Серед основних задач Компанії – сталий розвиток, соціальна відповідальність, запровадження інноваційних технологій і передового досвіду у нафтогазовій галузі. СП ПГНК у своїй діяльності дотримується міжнародних етичних стандартів та повністю задовольняє вимоги охорони праці, навколишнього середовища та безпеки, що є найкращим підтвердженням наших  високих стандартів HSE. 
У Полтавській газонафтовій компанії працює міжнародна команда висококваліфікованих спеціалістів.
СП ПГНК, використовуючи  найсучасніші технології і методи, вносить свій вклад у досягнення Україною енергетичної незалежності.

Компанія SigmaBleyzer  є одним з інвесторів в українську економіку, який, не дивлячись на кризу, продовжує вірити, що вона відновиться. Інтереси в Україні зосереджені в самих різних сферах - від сільського господарства і машинобудування до телекомунікацій. За останні 20 років SigmaBleyzer стала найбільшим з шести діючих в Україні фондів прямих інвестицій з активами понад $ 1 млрд.
SigmaBleyzer є одним з провідних менеджерів фондів прямого інвестування в Південно-Східній Європі. 
Компанія сьогодні керує трьома фондами Ukrainian Growth Funds (або сімейством фондів UGF), фондом Southeast European Fund IV (SBF IV), і почала інвестування в Казахстані. 
 

Американо-Українська Ділова Рада (USUBC) була створена у жовтні 1995 року для сприяння розвитку американо-українських ділових зв’язків через регулярну взаємодію з американськими та українськими бізнесовими лідерами та урядовцями.
Для підтримки своєї місії, Рада тісно співпрацює з багатьма іншими організаціями, зацікавленими у підтримці зростаючих комерційних відносин між Сполученими Штатами та Україною.
 

Група компаній "Гео Альянс" є однією з найбільших приватних компаній України. "Гео Альянс" здійснює розвідку родовищ нафти та газу з 2004 року. Компанія має 16 ліцензійних ділянок на розвідку та розробку родовищ нафти та газу. Основні видобувні активи розташовані в Полтавській та Харківських областях в межах Дніпровсько-Донецької западини.
У своїй діяльності компанія намагається бути флагманом у залученні новітніх технологій та світового досвіду. В першу чергу це стосується розвідки, в тому числі і глибоких покладів.А в 2016 році «Гео Альянс» ввів в експлуатацію установку з виробництва скрапленого газу, та на сьогоднішній день, є найбільшою приватною компанією-виробником СПБТ.

ДТЕК Нафтогаз – операційна компанія, яка відповідає за нафтогазовий напрям у структурі енергетичного холдингу ДТЕК. До портфелю активів ДТЕК Нафтогаз входять 2 газовидобувних підприємства – ПрАТ «Нафтогазвидобування» та ТОВ «Нафтогазрозробка», які ведуть розвідку та видобування вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській та Харківській області. ДТЕК Нафтогаз — найбільша в Україні приватна газовидобувна компанія. Обсяг видобутку природного газу за результатами 2016 р. склав 1,6 млрд куб. м, газового конденсату – 56,1 тис. т. Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз – Ігор Щуров.